Hakkımızda

Hakkımızda

Ortaklığımız;

Greeneco Enerji, Saray Holding ile Acarsan Holding’in ortak girişimi (%50 jv) ile Mart 2012’de kurulmuştur.

Doğa ve insana önem gösteren üstün hizmet anlayışıyla, yenilenebilir enerji kaynakları üretimi sürecinde son teknolojiyi kullanarak ülkemize ve sektöre yenilikler getirmiş, bunun yanı sıra enerji üretimine de katkıda bulunarak, ülke ekonomisinin gelişimine ve büyümesine hizmet etmeye devam etmektedir.

 

SARAY HOLDİNG

Saray Holding bünyesinde 14 şirket barındıran ağırlıklı gıda sektörü başta olmak üzere bisküvi, çikolata, un ve süt ürünleri, sera ve endüstriyel tarım, hayvancılık, makine üretimi, mobilya, oluklu mukavva üretimi, enerji ve perakende satış şirketleri bulunan, ayrıca Suudi Arabistan ve Ukrayna’da gıda yatırımları ile ülkemize yaklaşık 4000 kişilik istihdama katkısı ile ülkemizin önde gelen holdinglerindendir.

Ayrıca dünyanın 110 ülkesine ihracat yapabilen nadir kuruluşlardan biridir.

 

ACARSAN HOLDİNG

Acarsan Holding ise bünyesinde 12 şirket barındıran, yurt dışında Türkiye’nin en büyük, dünyada müteahhitlik sektöründe ilk 10’da ülkemizi temsil eden başlıca gruplardan biridir. Acarsan Holding, ülkemizde gıda başta olmak üzere makarna, un üretiminin yanında, sağlık, inşaat, otomotiv, Tüvtürk Muayene İstasyonları ve enerji üretimi alanlarında faaliyet gösteren ülkemizin önde gelen kuruluşlarındandır.