Mesaj

HAKKIMIZDA

About Us
GREENECO ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.

    Greeneco Enerji Mart 2012 de Saray Holding ile Acarsan Holding'in %50 jv ile kurulmuştur. Kurulduktan çok kısa bir süre sonra MTA tarafından açılan 6 adet jeotermal alanın ihalesini kazanmıştır.
    Greeneco kuruluşundan hemen sonra MTA'nın açtığı Türkiye'nin son kalmış en değerli jeotermal alan ihalelerine girerek hem elektrik enerjisi üretimi potansiyeli en yüksek Denizli-Sarayköy ve Bolu-Seben gibi alanları bünyesine katarken, öte yandan da turizm cenneti Köyceğiz, Dalyan'ı, Fethiye'yi, Silifke'yi ve konumu itibariyle Konya-Karapınar gibi turizm ve seracılık açısından değerli alanları bünyesine dahil etmiştir.

    Greeneco energy was established in March 2012 as a fifty-fifty joint venture of Saray Holding and Acarsan Holding. Very shortly afterwards, it won an MTA tender for six geothermal fields.
    By entering MTA's tender for Turkey's last remaining and highest value geothermal areas,Greeneco both incorporated top-potential power production fields such as Denizli-Sarayköy and Bolu-Seben, and also gained access to holiday centers Köyceğiz, Dalyani Fethiye, and Silifke; and by its location to valuable tourism and greenhousing areas like Konya-Karapınar.
Copyright © Green Eco . Tüm Hakları Saklıdır. Powerd By Lal Grup
^